Beta testy GeForce Now na androidzie

Beta testy GeForce Now na androidzie

NVIDIA nie próżnuje. Wiedząc, że niebawem nadejdzie oficjalne uruchomienie usługi Google Stadia, zaś za rogiem czai się xCloud, firma znana z układów graficznych uruchomiła właśnie swoją usługę GeForce Now na urządzenia z systemem Android. Oczywiście, żeby nie było zbyt pięknie, to dostęp do usługi mają póki co jedynie użytkownicy z Korei Południowej (można spróbować pobrać aplikację niezależnie od lokalizacji za pomocą APKMirror). W sumie nie ma się co widzić, ponieważ jest to beta i firmie pewnie zależy na jak najlepszym przetestowaniu swoich rozwiązań na części użytkowników, a nie od razu globalnie na całym świecie.

W usłudze jest możliwość pobrania zakupionych gier z istniejących platform takich jak Steam, czy Epic Games, co z pewnością zwiększy popularność usłudze firmy NVIDIA.

Niezależnie od wersji android, najpierw należy zarejestrować się aktywować usługę za pośrednictwem strony www.geforcenow.com i poczekać na pozywytne rozpatrzenie dołączenia do grupy użytkowników. Przypomnę też, że w komunikacie z sierpnia tego roku można było znaleźć informację, że pierwsze testy będą dotyczyć flagowych urządzeń LG i Samsunga, zaś dopiero później innych urządzeń. Granie w chmurze coraz częściej pojawia się w newsach technologicznych na całym świecie.

Źródło zdjęcia

Share This: