Wrześniowy Inside Xbox za nami

Wrześniowy Inside Xbox za nami

Dziś w nocy miał miejsce kolejny Inside Xbox. Wydarzenie było szeroko komunikowane zwłaszcza w kontekście nowości dotyczących usługi xCloud, ale także i nowych gier, które miały zostać dołączone do usługi Xbox Game Pass w wersji PC. Wymienione zostały także pierwsze gry, które będą dostępne w usłudze, a będą to: Gears 5, Halo 5: Guardians, Killer Instinct oraz Sea of Thieves.

Rejestracje do usługi xCloud

Microsoft poinformował, że udostepnił graczom możliwość zapisania się do usługi w wersji trial, a zaproszenia dla graczy będą wysyłane w październiku. To dobra wiadomość, zła, że dotyczy to graczy tylko z USA, Wiekiem Brytanii i Korei. My niestety standardowo musimy poczekać.

Atlas w Xbox Game Preview od 8 października

Atlas to gra MMO o piratach. Jeśli więc interesuje Cię odnajdywanie skarbów, walki na morzu, survival to jeśli jeszcze nie widziałeś, obejrzyj poniższy trial.

Children of Morta od 15 października

Kolejną grą jest Children of Morta (rogue lite RPG). Więcej z materiale poniżej

The Outer Worlds od 25 października

Z kolei The Outer Worlds to kolejna propozycja gry RPG, tym razem w klimacie science-finction

Zaprezentowane zostały także inne gry (choćby jak Ghost Recon: Breakpoint, Code Vein, czy 4 tytuły dla Xbox Game Pass), nas jednak najbardziej interesują informacje o xCloud, stąd jeśli jesteś ciekaw dodatkowych informacji o tym, co zostało zaprezentowane na Inside Xbox, zapraszamy na strony xboxa (link).


Photo by Glenn Carstens-Peters on Unsplash

Share This: